Prywatny opiekun

Petsitter- opieka nad zwierzętami w domu właściciela.

Lublin

Punkty: 21150
Ocena: 5
Cena od 34,10 zł do 53,90 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Oferuję opiekę nad pupilami podczas nieobecności (lub innych powodów) opiekuna. Przez 5 lat byłam wolontariuszką w Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt; w tym czasie brałam udział w kursach dot. opieki nad zwierzętami oraz chodziłam do kliniki, gdzie zajmowałam się naszymi zwierzętami potrzebującymi leczenia fizycznego jak i psychicznego. Teraz, ze względu na studia, musiałam przerwać moją przygodę z fundacją, natomiast nadal okazjonalnie pojawiam się w klinice, żeby pomóc. Przez 2 lata byłam czynnym petsitterem, zarówno dla osób, które wyjeżdżały oraz dla klientów, którzy potrzebowali codziennej pomocy z różnych względów. OFERUJĘ: możliwość dojazdu do domu opiekuna oraz opiekę w domu opiekuna pod nieobecność. Z przyczyn niezależnych ode mnie nie jestem w stanie przyjąć zwierzęcia do siebie do mieszkania na tę chwilę.
Gabriela
Jestem studentką filologii angielskiej z 2 letnim doświadczeniem petsitterskim oraz kilkuletnim doświadczeniem w wolontariacie dla zwierząt oraz pomocy w klinice weterynaryjnej - zapraszam do kontaktu! :)

Udogodnienia

Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Bliskość lasów Pozwalam wejść na łóżko Brak małych dzieci Brak innych kotów Brak toksycznych roślin Dom Wymagana wizyta zapoznawcza Brak osób palących Brak innych psów Bliskość parków

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Bardzo dziękujemy jeszcze raz za opiekę nad naszym psem. Polecamy wszystkim, kto chce oddać swojego pupila w dobre ręce :)
/Sylwia/ 13 paź 2022
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
06 paź 2022 - 09 paź 2022
Polecam,bardzo serdeczna osoba. Nasz piesek był zadowolony. Osoba zaangażowana w opiekę nad zwierzęciem. W razie potrzeby skorzystamy ponownie.
/Magdalena / 08 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
23 gru 2022 - 06 sty 2023
Ocena: 5