Prywatny opiekun

Opieka całodobowa nad pieskiem

Lublin

Punkty: 9400
Ocena: 5
Cena od 49,50 zł do 71,50 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Hej! Nazywam się Dominika. Jestem studentką w Lublinie. W moim domu rodzinnym posiadam dwa pieski domowe, wiec doświadczenie posiadam dosyć duże. Nazywam siebie jako miłośniczkę zwierząt, ponieważ od kiedy jestem w Lublinie, z tęsknoty za moimi psiakami, szukam wszelkich interakcji z zwierzętami. Często uczęszczałam do schronisk, obecnie znalazłam to rozwiązanie. Mieszkam na parterze, w mieszkaniu 3 pokojowym. Przestrzeń dla pieska jest bogata, również dzięki przestronnemu tarasowi, oczywiście jest zabezpieczony/zamknięty ogrodzeniem. Obok mojego bloku jest zamknięty wybieg dla zwierząt. Zapraszam serdecznie do kontaktu! Pieski będą czuły się ze mną bezpiecznie.
Dominika
Współpracuje z firmą AnimalHotels z powodu mojej miłości do zwierząt. Jestem studentką, dlatego własnego pupila nie mogę posiadać na stałe. Jestwm zweryfikowaną opiekunką, mój profil można zobaczyć na ich poście na instagramie.

Udogodnienia

Prywatny ogród Mieszkanie Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość parków

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Zostawiliśmy pieska na 1 dzień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super kontakt z nami i pieskiem, własna inicjatywa i pomysły na spędzanie czasu i zabawę. Mieliśmy poczucie, ze nasz piesek jest w dobrych rękach. Na pewno wrócimy.
/Joanna/ 21 lut 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
21 lut 2023 - 21 lut 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję za możliwość naładowania baterii tęsknoty za czworonożnymi przyjaciółmi! Świetny piesek! Przyjazny przytulasek! Mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia!
Ocena: 5