Petsitter

Tarnowskie Góry

Maximilian
Wakacje u Maxa

Punkty w Rankingu: 15550
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Prywatny ogród Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Bliskość lasów Dom Brak małych dzieci Lokalizacja na wsi Lokalizacja w mieście Bliskość parków Brak innych psów Brak toksycznych roślin Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Cześć, mam na imię Maximilian Schulz i jestem 20 letnim miłośnikiem zwierząt. Od małego mi towarzyszyły gdyż wychowywałem się z Golden Retriverem w domu i to on zaszczepił we mnie to zamiłowanie do zwierząt. Mieszkam w jednorodzinnym domu z dużym ogrodem z dala od dużego ruchu i zgiełku miasta. Posiadamy kotkę która lubi przebywać na dworze i swoje towarzystwo więc jest w domu od czasu do czasu. Zwierzęciu jestem w stanie zapewnić pełną opiekę, pracuję zdalnie z domu więc nie ma sytuacji w której zwierzę pozostawiane jest bez opieki.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Nie znam drugiej takiej osoby jak Max. Jego zaangażowanie oraz podejście do naszej dzikiej Furii zaskoczyła nas wszystkich. To nie tylko dach nad psią głową ale przede wszystkim wielka ilość uczucia, spacerów i wszystkiego czego nie jeden psiak nie dostaje od swoich właścicieli. Max! Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem :):)
Adrian, 07 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
01 lut 2024 - 07 lut 2024