Petsitter

Łódź

Natalia
Opieka nad małymi pieskami lub innymi zwierzątkami

Punkty w Rankingu: 13000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
46,00 PLN
Gad lub płaz
23,00 PLN
Rybki (akwarium)
5,75 PLN
Gryzoń
28,75 PLN
Mały ssak
28,75 PLN
Ptak
23,00 PLN
Pająk
11,50 PLN
Owad
11,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Lokalizacja w mieście Bliskość parków

O ofercie

Jestem studentką na drugim stopniu socjologii. Dorywczo zajmuję się fotografią oraz pracuję jako ambasador firmy PMI. Większą część dnia spędzam w domu. Kocham psy, a od 14 lat mam małego pieska rasy York. Mam zapas karmy Royal canin 8+ dla małych ras (dla staruszków). Mój piesek jest przyjazny, nie boi się innych zwierząt i głównie śpi. Uwielbiamy długie spacery po parku. To suczka i jest wykastrowana. Wymagam by pies był odrobaczony i miał obróżkę przeciwpchelną. Mam małe mieszkanie więc oferta skierowana jest do właścicieli małych psiaków lub innych zwierząt:)

O opiekunie

Natalia
Jestem studentką na drugim stopniu socjologii. Dorywczo zajmuję się fotografią oraz pracuję jako ambasador firmy PMI. Większą część dnia spędzam w domu. Kocham psy, a od 14 lat mam małego pieska rasy York. Mój piesek jest przyjazny, nie boi się innych zwierząt i głównie śpi. Uwielbiamy długie spacery po parku.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Opieka bez zarzutu. Piesek zadowolony.
Joanna , 02 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
27 mar 2024 - 31 mar 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Cieszę się dziękuję, a Pikusia zapraszamy ponownie☺️