Petsitter

Kraków

Urszula
Troskliwa opieka dla Twojego Pupila podczas Twoich wyjazdów

Punkty w Rankingu: 48950
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Duży pies
69,00 PLN
Średni pies
57,50 PLN
Mały pies
46,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość parków Lokalizacja w mieście

O ofercie

Planujesz zasłużone wakacje czy wyjazd służbowy? Nie musisz się martwić o swojego ukochanego zwierzaka! Jestem tutaj, aby Ci pomóc, zapewniając profesjonalną i troskliwą opiekę dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Dlaczego warto wybrać moje usługi? 1. Miłość i pasja: Twój zwierzak zostanie otoczony miłością jak własny. 2. Spersonalizowana opieka: dostosuję opiekę do indywidualnych potrzeb Twojego zwierzaka. Niezależnie, czy potrzebuje długich spacerów, odpowiednich zabaw, czy po prostu przytulenia - zadbam o to. 3. Zdjęcia i aktualizacje: regularnie będę informować Cię i wysyłać zdjęcia, żebyś miał(a) pewność, że ma zwierzak ma się dobrze. 4. Nieustanne towarzystwo: pracuję z domu, więc Twój przyjaciel nie będzie zostawał sam. W mojej okolicy jest mnóstwo terenów zielonych na długie spacery. W razie potrzeby, weterynarz znajduje się 300 metrów od mojego mieszkania.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Serdecznie polecam usługi Pani Uli. Zostawiliśmy naszego pieska pod opiekę na 3 dni podczas. Pani Ula na bieżąco zdawała relację z samopoczucia Frani i często wysyłała zdjęcia co nam bardzo odpowiadało ponieważ to był nasz 1 raz kiedy zostawiliśmy zwierzę pod czyjąś opieką. Bardzo wyrozumiale podeszła też do spaceru zapoznawczego, aby dowiedzieć się czego się spodziewać po naszej Frani. Jestem bardzo zadowolona z opieki, kontaktu i mam nadzieję że teraz będziemy z mężem częściej wyjeżdżać w dwójkę 😀 Pani Uli jeszcze raz baaaardzo dziękujemy!!! 💖
Olga, 23 lis 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
17 lis 2023 - 19 lis 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję za opinię! Frania to kochany, grzeczny piesek, bardzo miło nam się razem spędziło weekend 😊 Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy miały okazję się spotkać!
Jestem bardzo bardzo szczęśliwa, że Teo trafił pod opiekę Uli! W czasie trzytygodniowego pobytu regularnie dostawaliśmy zdjęcia, kontakt z Ulą był bardzo udany, bardzo się ze sobą zżyli. Teoś wrócił do domu w super formie:) serdecznie polecam!
Anna, 19 gru 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
29 lis 2023 - 15 gru 2023