Petsitter

Bieruń

Agnieszka
Petsitter z zamiłowania do zwierząt

Punkty w Rankingu: 80450
Ocena: 4.5

Zaopiekuję się

Kot
34,50 PLN
Gryzoń
23,00 PLN
Ptak
23,00 PLN
Gad lub płaz
23,00 PLN
Owad
23,00 PLN
Mały pies
46,00 PLN
Średni pies
57,50 PLN
Duży pies
69,00 PLN
Rybki (akwarium)
23,00 PLN
Pająk
23,00 PLN
Mały ssak
46,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Prywatny ogród Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Bliskość lasów Dom Brak małych dzieci Lokalizacja na wsi Hotel Brak toksycznych roślin Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Zaopiekuję się twoim pupilem oferując wszystko czego potrzebuje. Zawodowo hodowca koni i behawiorysta. Stawiam na dobro i wychowanie zwierzęcia bez stawiania na nim presji. Posiadam skończony kurs groomerski więc zabiegi pielęgnacyjne nie będą stanowić problemu. Mam też doświadczenie w podawaniu zastrzyków, tabletek oraz wszelakiego rodzaju past i kropli. Posiadam też stały kontakt ze znajomym weterynarzem oraz zootechnikiem. Cały czas doszkalam się i zdobywam nowe umiejętności w trenowaniu psów, kotów, koni czy kur. Posiadam wiedzę z zakresu żywienia wielu gatunków oraz zdobywam wiedzę z zakresu BARF jednak najlepiej przywieźć karmę którą twój pupil jada na co dzień oraz jego ulubione zabawki czy inne obiekty jak np. ulubiona szczotka czy poduszka. Pozwoli to waszemu pupilowi czuć się bardziej komfortowo podczas waszej nieobecności.

O opiekunie

Agnieszka
Z końmi jestem związana i to prawie całe życie. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że na rynku pracy ze zwierzętami brakuje ludzi którzy potrafią z nimi rozmawiać. I to nie chodzi o to, że potrafią je szkolić, a o najprawdziwszą rozmowę taką płynącą z serca tworzenie więzi z zachowaniem tego kim jest i kim się czuje ten nasz zwierzak. O zrozumienie tej małej istoty która nie powie nam ludzkim głosem co się dzieje, ale jest w stanie opowiedzieć nam swoją historię jeśli zechcemy się choć trochę skupić.

Ocena i opinie

Ocena: 4.5
Mateusz, 05 gru 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
24 lis 2023 - 26 lis 2023
Polecam bardzo Panią Agnieszkę. Zwierzaki dobrze zaopiekowane , z wielką troską . Codzienna informacja o ich adaptacji , też była bardzo pomocna. Wiedziałam , że są bezpiecznie, jest im dobrze i mogę spokojnie spędzać urlop. Bardzo dziękuję za opiekę nad Lakim i Łatką:)
Justyna, 29 gru 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
23 gru 2023 - 28 gru 2023
Pani Agnieszka bardzo sympatyczna, dobrze zajęła się naszym kotkiem, co do samej opieki nie mamy żadnych zastrzeżeń. Odjęte 2 gwiazdki za to, że Pani prosiła o zostawienie kotka w przedsionku i nie chciała nam pokazać gdzie będzie trzymana (po naszej prośbie niechętnie, ale się zgodziła), kotka na początku była zestresowana, a Pani od razu ją głaskała, oraz pytała czy czasem nie mamy dla niej suchej karmy (mieliśmy mokrą, bo kotu nie można podawać karmy suchej). Odbiór kotki również w sytuacji dla niej stresowej, na korytarzu, prosto z rąk, gdzie widać że była niesamowicie zestresowana i przez to nie dało się jej włożyć do transportera. Również fakt, że kotka bawiła się z innym kotem bez naszej wiedzy (ten fakt nam nie przeszkadzał, jednak Pani nie zapytała nas o zgodę, nie dostaliśmy informacji czy dany kot był szczepiony i odrobaczany - nasza kotka jest bardzo chorowita i to dla nas istotna informacja, ponieważ musi teraz przyjąć zapobiegawczo leki przeciwpasożytnicze, a miała problemy z wątrobą). Dopiero po odebraniu kotki dowiedzieliśmy się, że były problemy z załatwianiem się do kuwety, mimo że pytaliśmy o to jak się zachowuje i czuje i na początku przy oddawaniu kotki zaznaczyliśmy, że ma ona problemy z zapaleniem pęcherza przy sytuacjach stresowych i prosiliśmy o informacje, jeśli coś będzie nie tak.
Emilia, 22 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
10 lut 2024 - 20 lut 2024
Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona, ale to z biegiem czasu się zmieniło, powierzyłam Pani Agnieszce mojego pupila (królika) była to opieka na tydzień, stały i bezproblemowy kontakt z Panią Agnieszką, mogłam liczyć również na zdjęcia, chętnie odpowiadała na moje pytania, zdawała relację z pobytu Ediego, co było dla mnie uspokajające, zarówno ja, jak i mój królik miał wakacje 🙂 otoczyła go opieką, o której nawet nie sądziłam, troskliwa i bardzo sympatyczna, mój królik miał jak w raju 🙂 oczywiście na pewno skorzystam po raz kolejny z usług Pani Agnieszki i gorąco polecam 🙂 dziękuje serdecznie za rzetelne i ciepłe podejście 🩷
Paulina, 23 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Gryzoń
Opieka odbyła się w dniach:
16 lut 2024 - 23 lut 2024