Petsitter

Kraków

Arletta
Opieka nad gryzoniem, królikiem lub gadem

Punkty w Rankingu: 22450
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały ssak
23,00 PLN
Gryzoń
23,00 PLN
Gad lub płaz
25,30 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Brak innych psów Posiada certyfikaty Wymagana wizyta zapoznawcza

O ofercie

Hej! Jestem Arletta i chętnie zajmę się Twoim przyjacielem pod Twoją nieobecność. Nakarmię go według jego potrzeb, wyczyszczę klatkę lub terrarium oraz wymienię wodę na świeżą. Szczegóły ustalimy na spotkaniu przed rozpoczęciem opieki. Opieka odbywa się tylko w domu właściciela, aby zmniejszyć stres związany z Twoim wyjazdem :)

O opiekunie

Arletta
Hej! Mam na imię Arletta i jestem studentką 3 roku psychologii i biologii zwierząt. Posiadam ukończony kurs Petsittera COAPE i jestem aktywną wolontariuszką w Uszatej Przystani w Krakowie (opieka nad królikami). Przez pół roku byłam również wolontariuszką w lecznicy dla zwierząt. Posiadam doświadczenie w opiece nad: ▪️psami ▪️kotami ▪️królikami ▪️świnkami morskimi ▪️gadami (głównie jaszczurkami) Chętnie zajmę się Twoim zwierzakiem pod Twoją nieobecność. Dostosuję opiekę do jego potrzeb i indywidualnych preferencji. W swoim mieszkaniu posiadam kotkę Mao, dlatego nie przyjmuję innych kotów do siebie do mieszkania (jedynie opieka dochodząca). Gdy już ustalimy termin mojej opieki, umówimy się na spotkanie gdzie zapoznam się z Twoim podopiecznym i ustalimy szczegóły opieki. Po każdym dniu postaram wysłać do Ciebie zdjęcie zwierzaczka razem z opisem jak się czuje i czy wszystko jest w porządku. Jako że sama jestem posiadaczką futrzastej kulki doskonale wiem jak ciężko jest zostawić ją z kimś obcym i jak wiele daje codzienne zapewnienie, że jest z nim wszystko dobrze :) Napisz do mnie w razie pytań! 📍Kraków, Łagiewniki

Ocena i opinie

Ocena: 5
Pani Arletta zajmowała się naszymi świnkami morskimi przed ponad tydzień. Zwierzaczki były bardzo dobrze zaopiekowane, codziennie dostawaliśmy informację o ich stanie, co jadły oraz zdjęcia. Pani Arletta jest spostrzegawczą opiekunką i konsultowała z nami wszystkie wątpliwości, co do świnek. Umawianie opieki i wizyty zapoznawczej przebiegło bezproblemowo, polecamy i sami chętnie skorzystamy przy okazji następnego wyjazdu :)
Małgorzata, 13 sie 2023
Rodzaje zwierząt:
Gryzoń Gryzoń
Opieka odbyła się w dniach:
03 sie 2023 - 11 sie 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję bardzo! 🥰
Małgorzata, 24 gru 2023
Rodzaje zwierząt:
Gryzoń Gryzoń
Opieka odbyła się w dniach:
24 gru 2023 - 24 gru 2023