Petsitter

Gdańsk

Patrycja
SUPER CAŁODOBOWA opiekunka dla zwierząt!!!

Punkty w Rankingu: 9800

Zaopiekuję się

Gryzoń
34,50 PLN
Rybki (akwarium)
34,50 PLN
Mały pies
80,50 PLN
Średni pies
80,50 PLN
Duży pies
86,25 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Mieszkanie Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Brak małych dzieci Brak innych kotów Brak toksycznych roślin Bliskość parków

O ofercie

Hejka! Nazywam się Patrycja i z przyjemnością zajmę się twoim pupilem czy to na kilka godzin czy dzień albo kilka. Mam doświadczenie w opiece nad pieskami sama posiadam Labradora retrivera. Posiadam w domu dużo zabawek i misek spowalniających jedzenie. Z przyjemnością wyprowadzę twojego psa, pobawię się z nim i zadbam o jego pielęgnacje np. wyczesanie sierści/włosów lub mycie zębów, podawanie lekarstw, suplementów diety. Posiadam w mieszkaniu balkon co umożliwia pupilom przyjemną obserwacje otoczenia. W okolicy znajduję się dużo ciekawych miejsc do spacerów ( parki, lasy). Niedaleko mieszkania znajduje się również weterynarz. Mój piesek jest bardzo przyjazny zadbam o przyjemną relacje między pupilami (jeśli twój piesek nie jest bardzo lękowy do innych piesków). Od razu ostrzegam, że posiadam klatkę dla zwierząt (NIE MA CZEGO SIĘ OBAWIAĆ), ale nie zamykam tam ich ( nawet drzwiczki są ściągnięte ). Klata stanowi bezpiecznie miejsce dla mojego pupila gdzie może się schować podczas gości albo strasznych dźwięków (np. fajerwerek). Jeśli zaufasz mi zostawienie swojego pupila, będę utrzymywać z tobą kontakt na czas opieki i podsyłała filmiki i zdjęcia :)) Wymagania podczas oddania pupila pod opiekę: - książeczka z szczepieniami - obroża i smycz w przypadku pieska - niezbędne leki, suplementy diety jeśli pupil potrzebuje - karma Opcjonalnie: - miska - zabawki ważne dla twojego pupila - legowisko lub kocyk twojego pupila - ulubione smakołyczki - ulubiony gryzak W wiadomości wyślij mi godziny ( jeśli pupil takie o to posiada) karmienia, spacerowania, przyjmowania leków lub suplementów diety.

O opiekunie

Patrycja
Hejka ! Nazywam się Patrycja jestem właścicelką labradorka. Uwielbiam spacerki, zabawy, treningi z pieskami ;)). Chętnie rozwijam się w temacie behawiorystyki psów i nabywam nowe doświadczenia. Dlatego praca z nowymi zwierzętami jest dla mnie bardzo komfortowa i ważna. Posiadam dużo zabawek dla psów, misek spowalniających, kongi itp. Kanapa jest na wyłączność dla psiaków. Moja suczka jest wykastrowana i uwielbia psiaki jeśli twój piesek dogaduje się z pieskami to na pewno dogada się z moją labladorką. Posiadam dużo wyrozumiałości do psiaków. Preferuje krótko terminowe zlecenia.

Ocena i opinie

Ta oferta nie ma jeszcze opinii