Petsitter

Kraków

Emilia
Opiekunka dla pupili

Punkty w Rankingu: 63550
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Bliskość lasów

O ofercie

Hej, niedawno wprowadziłam się do Krakowa, zostawiając w domu rodzinnym trzy kotki i pieska. Bardzo brakuje mi tutaj zwierząt. Chętnie zajmę się twoim :) Studiuje bioinżynierie zwierząt oraz dokształcam się w temacie behawiorystki i etologii zwierząt. Jestem osobą otartą i chętnie poznam każdego zwierzaka. Zachęcam do wysyłania ofert, każdą rozważę. Mogę sprawować opieki jednodniowe jak i kilkudniowe, po uwzględnionym terminie. W mieszkaniu nie posiadam żadnych zwierząt. Pozwalam wchodzić na łóżko, jeżeli twój zwierzak lubi podróżować samochodem na wycieczki to ze mną również jest to możliwe. W rodzinnym mieście odwiedzam schronisko dla bezdomnych zwierząt- tam pomagam opiekować się kotkami oraz psami. Miałam do czynienia z różnymi zwierzętami- od zwierząt po wypadkach, bojaźliwych, do bardzo energicznych i szalonych. Małe ssaki, gady, gryzonie czy rybki chętnie też przyjmę. Koszt opieki do uwzględnienia. Zapraszam!

Ocena i opinie

Ocena: 5
Zostawiliśmy pieska na 2 dni. Dostawaliśmy informacje i zdjęcia jak się zachowuje pod nasza nieobecność nasz pupil :) Pani Emilia jest bardzo sympatyczną i doswiadczona osoba, pies był pod super opieka, serdecznie polecam!! Na pewno jeszcze skorzystam z usług p. Emilii :)
Krystian, 28 maj 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
26 maj 2023 - 28 maj 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję bardzo! ☺️
Pani Emilia opiekowała się Diamentem przez ponad tydzień. W tym okresie piesek był pod bardzo dobrą opieką, opiekunka przesyłała informacje oraz zdjęcia . Po powrocie Diament wrócił zadowolony, ale tez spokojny, co świadczy o troskliwej opiece. Na pewno skorzystamy z usług . Polecam opiekę u p. Emilii wszystkim właścicielom zwierząt.
Katarzyna, 12 cze 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
04 cze 2023 - 11 cze 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję Pani bardzo! :)
Emilka super zajęła się pieskiem na czas mojego wesela. Wcześniej umówiliśmy się na spotkania zapoznawcze i piesek odrazu ją polubił. Miałam obawy że nie będzie chciał zostać z obcą osobą bo wcześniej nie rozstawał sie z nami na tak długi czas. jednak Emilka wykazała się super podejściem do psa i zwierzak bardzo chętnie z nią pojechał :) psiak wrócił bardzo zadowolony a w trakcie pobytu u petsitterki dostałam informację czy z pieskiem wszystko jest w porządku :D napewno jeszcze skorzystamy z opieki. Mocno polecam emilkie jeśli ktoś potrzebuje zostawić gdzieś zwierzaka na czas wyjazdu i jeszcze się waha to zapewniam że dziewczyna podchodzi do zwierząt z wielką miłością ;)
Anna, 02 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
01 lip 2023 - 01 lip 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję bardzo! 🥰
Baaardzo Polecam Emilię! Nasza Kiara bardzo przeżywa rozłąkę, hotele nie wchodzą w grę. Kiedy zostawiłam ją z Emilią, od razu wiedziałam, że będzie świetnie zaopiekowana. Super kontakt, duża wiedza o zwierzętach, które widać, że są jej pasją. Kiara była po prostu na wczasach, świetnie się tam czuła. Codziennie porcja zdjęć. Na pewno będziemy wracać ☺️
Natalia, 12 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
19 cze 2023 - 26 cze 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo! 😊
Wszystko było super, stały kontakt z opiekunką, moja mała Lili czuła sie jak na wycieczce, bez stresu i żadnych zmartwień, wróciła do domku jak aniołek uśmiechnięta. Dziękuje za opiekę na pewno będziemy wracać ;)
Izabela, 07 sie 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
04 sie 2023 - 06 sie 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo!😊😊
Pani Emilia opiekowała się naszym psem przez ponad tydzień. Przez ten czas wiemy, że był w dobrych rękach. Jest osobą bardzo sympatyczną i profesjonalnie podchodząca do opieki. Często dostawaliśmy zdjęcia oraz informacje. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim usługi Pani Emilii.
Jacek, 19 sie 2023
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
10 sie 2023 - 19 sie 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo i zapraszam ponownie! ☺️