Petsitter

Szczecin

Eliza
Opieka całodobowa nad psem lub kotem

Punkty w Rankingu: 104550
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
46,00 PLN
Średni pies
51,75 PLN
Kot
40,25 PLN
Duży pies
57,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Pozwalam wejść na kanapę Mieszkanie Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość parków Lokalizacja w mieście Brak klatek Brak małych dzieci

O ofercie

Witam. Jestem studentką 2 roku kynologii, dlatego chciałabym się rozwijać jako opiekun zwierząt. Wyprowadzam na spacery w wolnej chwili psy ze schroniska. Twój zwierzak nie będzie się ze mną nudził! Z chęcią pomogę zaopiekować się twoim pupilem pod twoją nieobecność. Mam mieszkanie 2-pokojowe, bez balkonu, zlokalizowano w pobliżu parku oraz wybiegu dla psów. Studiuje dziennie, więc w tygodniu w ciągu dnia może nie być mnie parę godzin w domu . Mieszkam z partnerem, więc jeśli pupil nie może zostać sam to proszę pytać, możliwe że damy radę zapewnić mu towarzystwo bez przerwy. Zapraszam do kontaktu.

O opiekunie

Eliza
Studiuję kynologie. Od dziecka w domu rodzinnym miałam koty, ale również miałam kontakt z psami. Myślę, że dogadam się z każdym pupilem.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Moja Tinka zadowolona, ja też :) dużo uwagi poświęconej pieskowi ze strony opiekunki, dostałam dużo przydatnych rad odnośnie wychowania - praktykujemy i się sprawdzają ! Polecam serdecznie, dziewczyna zna się na rzeczy, napewno wrócimy z Tinką :)
Oliwia, 13 maj 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
29 kwi 2023 - 29 kwi 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo ! Opieka nad Tiną była przyjemnością.
Opieka na najwyższym poziomie. Nie spodziewałem się że będzie tak dobrze. Opiekunka jest pochłonięta tym co robi ,poszerza wiedzę i do tego bardzo miła. Już się umówiłem na kolejne spotkanie
Jerzy, 13 maj 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
12 maj 2023 - 12 maj 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo ! Świetnie się dogaduje z Brusem, więc nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.
Super kontakt z opiekunem. Ekstra opieka. Zwierzak zadowolony, wybawiony, wygłaskany. Polecam !!!
Magda, 02 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
17 cze 2023 - 01 lip 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo, również jestem zadowolona z opieki nad Bonifacym, świetnie się z nim bawiłam.
Polecamy! Opiekunka jest bardzo miła i kontaktowa, poświęca zwierzakom dużo uwagi i podchodzi do opieki profesjonalnie. Nasz pies nie może się doczekać ponownego spotkania :)
Justyna, 03 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
03 cze 2023 - 10 cze 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje bardzo, ja również mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy.