Petsitter

Bytom, śródmieście

Zdzisława
Zaopiekuję się kotem

Punkty w Rankingu: 56500
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Kot
34,50 PLN
Gryzoń
23,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Brak małych dzieci Brak innych psów Bliskość parków Brak toksycznych roślin

O ofercie

Witam, chętnie zaopiekuję się twoim kotem jeśli akurat musisz/chcesz wyjechać :-) Jestem kociarą - kota miałam zawsze odkąd jestem samodzielna, czyli już bardzo długo ;-) Aktualnie jestem właścicielką kota Kottona, to szaro-bury spokojny dachowiec. Jestem w średnim wieku, mieszkam z mężem w dużym, przestronnym mieszkaniu w którym koty będą miały sporo miejsca dla siebie. Na co dzień pracuję w domu i jestem obecna przez większość dnia. Jedno z okien jest zabezpieczone siatką, więc ciepłe dni koty będą mogły spędzać na parapecie z widokiem na podwórko i obserwować ptaki :-) W mieszkaniu są drapaki i budki-kryjówki do schowania się, gdy kot poczuje taka potrzebę. Przyjmę pod opiekę kota/kotkę wysterylizowanego, który toleruje inne koty (czyli mojego stałego rezydenta - Kottona). Wymagana własna karma i kuweta z żwirkiem. Możliwa jest również opieka dochodząca - w centrum Bytomia. Przyjmę pod opiekę również świnkę morską czy królika.

O opiekunie

Zdzisława
Kocham koty i podróże. Zajmuję się rękodziełem.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Bardzo dobra opieka,informacja na telefon o opiece pupila Polecam.
Roland, 26 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
18 lut 2024 - 26 lut 2024
😻 dziękuję bardzo za super opiekę nad moją koteczką przez aż 2 tygodnie oraz przesyłanie zdjęć i filmików ❤
Barbara, 16 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
01 lip 2023 - 14 lip 2023
Moja kotka miała bardzo fajna opiekę u Pani Zdzisławy . Zaprzyjaźniła się z kocurkiem, który tam mieszka i wszystko robili razem, prawie codziennie miałam zdawaną relacje i wiedziałam co się dzieje i ze wszystko jest w porządku. Bardzo dziękuje i polecam tego opiekuna.
Beata, 24 maj 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
09 maj 2023 - 15 maj 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję! Miło było gościć sympatyczną i bardzo kontaktową Maję 😊