Petsitter

Gdańsk przymorze

Pola
Wakacje dla twojego pupila

Punkty w Rankingu: 32000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Rybki (akwarium)
23,00 PLN
Mały ssak
40,25 PLN
Gryzoń
34,50 PLN
Średni pies
97,75 PLN
Mały pies
86,25 PLN
Kot
63,25 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Hej, chętnie zaopiekuję się twoim pupilem na czas twojej nieobecności. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

O opiekunie

Pola
Hej, jestem studentką 2-ego roku na Gumedzie. Mieszkam sama i bardzo brakuję mi moich zwierzęcych przyjaciół. Nie jestem z Gdańska, więc nie mam możliwości widzieć się z nimi zbyt często. Zdecydowałam się założyć aplikację, by móc przelać swoją miłość do zwierząt, na te które akurat potrzebują opieki. Mieszkam w kawalerce na drugim piętrze. W domu rodzinnym posiadam dwa pieski. Jeden duży, drugi mały. Każdy z nich jest inny i za to je kocham. Powierzenie mi swojego pupila, będzie jak sprawienie im wakacji. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Ocena i opinie

Ocena: 5
Pani Pola zajmowała się Lordem przez dość długo, bo aż 14 dni w czasie naszych wakacji. Możemy zdecydowanie polecić Ją jako odpowiedzialną opiekunkę. Kotek wrócił do nas zadbany, nie widać żeby okazywał jakieś zmiany w zachowaniu. Czuć że poświęcila mu sporo czasu i serca. Napewno będziemy jeszcze korzystać z jej usług w przyszłości.
Adam, 06 lip 2024
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
23 cze 2024 - 06 lip 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje!!🥰🥰
Jestem bardzo zadowolona. Masz pies spędził spokojne 3 dni i wrócił do domu zadowolony, bez cienia stresu. Bardzo doceniam dobry kontakt z p. Polą oraz to, że wysłuchała naszych potrzeb i przyzwyczajeń psa i dostosowała się do tego w 100%. Polecam.
Dorota, 02 cze 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
31 maj 2024 - 02 cze 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję 😊😊