Petsitter

Kraków

Małgorzata (Maggie)
Opieka Nad Zwierzętami/Animal Sitter

Punkty w Rankingu: 20450
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Pająk
17,24 PLN
Mały ssak
24,14 PLN
Owad
11,50 PLN
Gad lub płaz
22,99 PLN
Gryzoń
21,85 PLN
Rybki (akwarium)
11,50 PLN
Duży pies
57,49 PLN
Ptak
26,45 PLN
Mały pies
34,50 PLN
Średni pies
46,00 PLN
Kot
36,79 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych psów Brak innych kotów Lokalizacja w mieście Bliskość lasów Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Hej! Jestem gotowa na jakiekolwiek zwierzę, sama (jak widać) jestem dumną mamą dwóch, pięknych afrykańskich ślimaków :) [ich terrarium jest ustawione na wysokiej komodzie]. W święta chętnie przyjmę pupila do swojego mieszkania, byś ty mogła/mógł odpoczywać, wiedząc, że twój zwierzak jest w bezpiecznych rękach! Zachowuję regularny kontakt z właścicielem i w razie potrzeby alarmuję o wszelkich problemach! Z psami mam dobry kontakt od dziecka, miałam psa od dziecka do niedawna, lecz niestety w związku ze starym wiekiem musiała mnie opuścić. Była bardzo lękliwym pieskiem z duża ilością traumy po wcześniejszych przeżyciach. W tym momencie od czasu do czasu opiekuje się jednym Cocker Spanielem Angielskim, czasami kotkiem sąsiadów z parteru, kocicą dalszej rodziny lub szczurkami siostry :)) TAK, dam twojemu zwierzakowi wchodzić na łóżko, czy fotel. Dobrze wpasowuję się w tryb życia twojego zwierzaka. Jeśli jest leniuchem, to prześpię z nim cały dzień, jeśli jest energiczny, to razem z nim pogonie po ścianach! Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt tu lub telefoniczny, i umówimy się na konkretną datę [: | ENG VER. | Hi! I don't discriminate, so bring me whatever animal you have! I, myself (As you can see on the included picture) am a proud mom of two Giant African Lang Snails [Their terrarium is up on a high cabinet] I’ve never been afraid of any dog or cat, always had a good relationship with them. I had a dog since early childhood, but she unfortunately passed away due to old age. Right now i am a dog sitter of an adorable Cavalier Charles Spaniel, sometimes i like to visit my neighbours older cat, i take care of my grandparents lady cat who was a big attitude, or my sisters rats from time to time c: YES, I in fact will let your animal sleep on my bed or the sofa. I synchronize well with them, as in, if they’re not energetic, I will sleep all day with them, but if they’re hyper, I’ll jump around the house with them or the pond that’s 5 minutes from my flat. So if you’re interested please call me or contact me through the info left on Animalhotels.com :))

O opiekunie

Małgorzata (Maggie)
Hejka! Mam na imię Gosia, ale wszyscy mówią na mnie Maggie c: Jestem introwertyczką i większość czasu spędzam w domu oglądając filmy, ucząc się lub właśnie zajmując się (lub spędzając czas z)różnego rodzaju zwierzętami. W tym momencie uczę się zaocznie, i jak narazie nie mam pracy (co daje mi więcej czasu z twoim dzieckiem hah), dążę też do otrzymania certyfikatów poprzez kursy petsittingu i behawiorystyki zwierząt, przez co będę operować zarówno tym co już wiem, jak i nowo zdobytą wiedzą! Jeżeli zdecydujesz się na zostawienie ze mną twojego zwierzęcia, opisz mi wstępnie jego/jej charakter, ewentualne choroby, wszelkie potrzeby psychologiczne etc. i po uzgodnieniu i spotkaniu zapoznawczym miej pewność że weźmiesz ze sobą m.i. ich miski, kuwetę, leki, smycz, karmę i smaczki :3 Do zobaczenia!

Ocena i opinie

Ocena: 5
Joanna, 04 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
03 lut 2024 - 03 lut 2024