Poznaj historię Pana Arkadiusza, opiekunki Natalii i buldożki Stelli

Uśmiechnięty Pan Arkadiusz z psem na smyczy i opiekunka Natalia przytulająca psa.

Pan Arkadiusz zawsze zostawiał w czasie wyjazdów swojego psa, Stellę, pod opieką rodziny. Jednak od kiedy z najbliższymi przeprowadził się z Katowic do Gdańska, musiał wymyślić inny sposób na znalezienie opiekuna tymczasowego dla swojej suczki. Urlop się zbliżał, a wyjazdu z psem nie można było wziąć pod uwagę. Właśnie tak trafił na stronę animalhotels.com.

Wątpliwości były głównie ze strony dzieci i żony. Wziąłem to zadanie na siebie. (Pan Arkadiusz)

Oddanie psa pod opiekę obcej osoby było dla Pana Arkadiusza i jego rodziny czymś nowym. Pojawiły się wątpliwości, które musieli przezwyciężyć ze względu na zbliżający się wyjazd. Wspólnie postanowili wybrać opiekuna i jak żartuje Pan Arkadiusz, był to swego rodzaju casting. Przeglądając oferty, trafili na opiekunkę Natalię. Przyjmowała psy w swoim domu razem z partnerem.

Zawsze proponuję spotkania zapoznawcze – spacer z pieskiem – to też jest jakaś forma uspokojenia i zapewnienia, że pieski będą u mnie się dobrze czuły. (Natalia)

Panu Arkadiuszowi i rodzinie spodobała się oferta Natalii, ponieważ „była naturalna i nic nie obiecywała”. Zwrócił uwagę na przyjazne zdjęcia opiekunki, gdzie pojawiły się psy, które już miały za sobą opiekę u Natalii. Powiedział nam, że intuicja podpowiedziała mu, że będzie to idealna opiekunka dla Stelli i zdecydował się na nią bez spotkania zapoznawczego.

Często jest ta myśl – jak się czuje piesek, czy jest mu dobrze i czy jest odpowiednio traktowany. Staram się oszczędzić tych nerwów właścicielom i dostają ode mnie codziennie zdjęcie i krótką informację jak pieski się u mnie czują. (Natalia)

Gdy piesek został zawieziony do opiekunki, Pan Arkadiusz spotkał się z Natalią po raz pierwszy. Wystarczyła mu paro minutowa rozmowa z nią i jej partnerem, aby rozwiać swoje wątpliwości i spokojnie cieszyć się urlopem. Jak opowiedział nam, codziennie dostawali wiadomości o samopoczuciu Stelli i wiele zdjęć pokazujących jak słodko odpoczywała w towarzystwie swojej nowej przyjaciółki. Widzieli, że jest w dobrych rękach.

Leżący pies na kocu i leżący pies pod kocem.

Rodzina skorzystała z usługi Natalii już dwa razy. W styczniu, gdy suczka wracała do domu, po 8-dniowym pobycie u opiekunki, ciężko było im się rozstać.

Już planujemy wakacje z Panią Natalią. (Pan Arkadiusz)

Kocham to, że odkryłam tę stronę. Już wcześniej proponowałam znajomym, że chętnie zajmę się ich pieskami, więc gdy odkryłam animalhotels poczułam, że jestem w dobrym miejscu. Strona jest bardzo intuicyjna i jestem pewna, że każdy się na niej odnajdzie. Wszelkie rezerwacje, wiadomości czy wystawiane opinie – od razu wyświetlają się na moim telefonie, więc jestem ze wszystkim na bieżąco. Czekam na aplikację na telefon! (Natalia)

Oferta opieki Natalii: https://animalhotels.com/offer/963/opieka-nad-pieskiem-8

Jeśli chcesz opowiedzieć Twoją historię, napisz do nas na: info@animalhotels.com.

Znajdź sprawdzoną opiekę dla Twojego pupila