Petsitter

Troskliwa opieka dla twojego pupila :)

Warszawa

Points: 19000

Reservation

Price 88,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Mam na imię Julia, pracuję na pół etatu w sklepie z artykułami dla zwierząt, a w pozostałe dni opiekuję się kotkami, pieskami i gryzoniami - właściciele mogą zostawić je pod moją opieką w moim domu, albo poprosić, bym ja zaopiekowała się w ich domu. :) Petsitting to moja pasja oraz nagroda, jestem troskliwa, spokojna i pełna miłości. Aktualnie do 15 października mam pod opieką 14-letniego kocurka, ale jestem dostępna w każdy kolejny dzień. Zapraszam do kontaktu!
Julia
Nazywam się Julia Kowalska, mam 20 lat i codziennie rozwijam swoją miłość do zwierząt. Pracuję w sklepie z produktami dla zwierząt jako doradca klienta :) Od najmłodszych lat miałam kontakt ze zwierzętami; psy były moimi najlepszymi przyjaciółmi w dzieciństwie, a jazda konna ogromną pasją. Zawsze chciałam posiąść jak największą wiedzę, by zadbać o pupila jak najlepiej. Moja praca jako doradca klienta w sklepie zoologicznym pozwala mi na regularny kontakt z czworonożnymi przyjaciółmi, a nic nie uszczęśliwia mnie tak, jak uśmiech klientów po mojej pomocy w dobraniu idealnych szelek dla pieska, czy perfekcyjnej zabawki dla kotka. Jestem ciepłą i sumienną osobą i z chęcią zaopiekuję się Państwa pupilem, pozwoli mi to również na poszerzenie swojego doświadczenia i rozwój wiedzy. Zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia!

Facilities

Flat No cages No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the city Parks are close

Images and movies