Petsitter
Pełna zaangażowania całodobowa opieka dla piesków :)
(Luboń)

Reservation

Price from 33,00 zł to 55,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Cześć! Jestem młodą i pełną energii dziewczyną, która uwielbia psy i w przyszłości marzy o własnym, ale aktualnie nie jest to dla mnie możliwe. W związku z powyższym bardzo chętnie tymczasowo zajmę się Twoim pupilem! Zwierzęta, a przede wszystkim psy towarzyszą mi od najmłodszych lat. W moim domu zawsze znajdował się pupil, więc mam doświadczenie w opiece nad nimi. Mieszkam z chłopakiem na parterze w 3-pokojowym mieszkaniu z osobną kuchnią i łazienką. Pracuję zdalnie, więc jestem w stanie zapewnić zwierzakowi praktycznie całodobową opiekę (poza kilkoma godzinami w tygodniu, gdy mam coś do załatwienia). W pobliżu znajduje się park dla psów oraz łąka, pola, a także niedaleko mamy lasek przy Warcie oraz Szachty. Posiadam również prawo jazdy, więc mam możliwość podjechania z pieskiem na dalszy spacer. Okolica jest cicha i spokojna, a ja z radością zaopiekuję się Twoim pupilem!
Agata
Cześć. Mam 22 lata i pracuję zdalnie w domu. Marzę o tym, żeby mieć psa, ale aktualna sytuacja życiowa mi na to nie pozwala, więc chciałabym przelać swoją miłość do zwierząt opiekując się pieskami ludzi w potrzebie, którzy nie mają z kim zostawić swojego pupila :)
Facilities
Flat No cages No smokers No small children No toxic plants No other dogs No other cats Forests are close Parks are close I let get on the bed I let get on the couch Located in the city
Images and movies