Petsitter

Petsitter- opieka nad zwierzętami w domu właściciela.

Lublin

Points: 20950
Rating: 5

Reservation

Price from 34,10 zł to 53,90 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Oferuję opiekę nad pupilami podczas nieobecności (lub innych powodów) opiekuna. Przez 5 lat byłam wolontariuszką w Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt; w tym czasie brałam udział w kursach dot. opieki nad zwierzętami oraz chodziłam do kliniki, gdzie zajmowałam się naszymi zwierzętami potrzebującymi leczenia fizycznego jak i psychicznego. Teraz, ze względu na studia, musiałam przerwać moją przygodę z fundacją, natomiast nadal okazjonalnie pojawiam się w klinice, żeby pomóc. Przez 2 lata byłam czynnym petsitterem, zarówno dla osób, które wyjeżdżały oraz dla klientów, którzy potrzebowali codziennej pomocy z różnych względów. OFERUJĘ: możliwość dojazdu do domu opiekuna oraz opiekę w domu opiekuna pod nieobecność. Z przyczyn niezależnych ode mnie nie jestem w stanie przyjąć zwierzęcia do siebie do mieszkania na tę chwilę.
Gabriela
Jestem studentką filologii angielskiej z 2 letnim doświadczeniem petsitterskim oraz kilkuletnim doświadczeniem w wolontariacie dla zwierząt oraz pomocy w klinice weterynaryjnej - zapraszam do kontaktu! :)

Facilities

No cages I let get on the couch Located in the city Forests are close I let get on the bed No small children No other cats No toxic plants House Introductory visit required No smokers No other dogs Parks are close

Images and movies

Ratings and reviews

Bardzo dziękujemy jeszcze raz za opiekę nad naszym psem. Polecamy wszystkim, kto chce oddać swojego pupila w dobre ręce :)
/Sylwia/ 13 paź 2022
Care took place in days:
06 paź 2022 - 09 paź 2022
Kind of an animals:
Small dog
Polecam,bardzo serdeczna osoba. Nasz piesek był zadowolony. Osoba zaangażowana w opiekę nad zwierzęciem. W razie potrzeby skorzystamy ponownie.
/Magdalena / 08 sty 2023
Care took place in days:
23 gru 2022 - 06 sty 2023
Kind of an animals:
Medium dog
Rating: 5