Petsitter

Weekendowa, całodobowa opieka Twojego psa lub kota

Białystok

Points: 100

Reservation

Price from 44,00 zł to 66,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Hej! Jestem studentką i chętnie zaopiekuję się kotem bądź małym, średnim psem, kiedy Państwo planują wyjechać gdzieś na weekend. W domu rodzinnym zajmuję się psem shar-peiem. Opiekowałam się również kotami i innymi małymi zwierzętami. Obecnie mam dwie myszki. Mieszkam w bloku na 3 piętrze, jestem osobą aktywną fizycznie, więc mogę zagwarantować długie spacery blisko lasu zwierzynieckiego i parku oraz zabawy, czułość i dobrą opiekę. Osiedle na którym mieszkam jest ciche i spokojne. 15min od mojej okolicy jest dostęp do lasu. Osiedle przyjazne również spacerom. Mogę zaoferować spacery kilka razy na dzień, kąpiel zwierząt, podawanie leków zgodnie z instrukcją, miejsce do spania. W Państwa zakresie będzie dostarczenie ulubionych akcesorii pupila typu smycz, obroża, kuweta, zabawki oraz karma, którą zwierzątko spożywa. Posiadam też swoje zabawki dla zwierząt. Potrzebuję informacji, czy życzą sobie Państwo spacery z kotem na podwórzu czy może kot ma przebywać zaopiekowany tylko w domu. Staram się poświęcać jak najwięcej czasu zwierzętom. Mogę przyjąć maksymalnie jedno zwierzę (w dowolnym wieku) do opieki na weekend. Zajmę się również suczką z cieczką lub kotką z rują. Na spacerach używam woreczków do sprzątania. W albumie zdjęć zawarłam fotografię osiedla, wejścia do lasu oraz mój pokój:)
Weronika
Jestem studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku. Mam 22lata i mieszkam w Białymstoku. Jestem osobą empatyczną, pogodną, a do tego miejsca tutaj zaprowadziła mnie miłość do zwierząt. Uwielbiam psy, koty oraz mniejsze stworzenia. Z chęcią zaopiekuję się Twoim pupilem! Moimi pasjami poza zwierzętami są aktywność fizyczna i sztuka, to one wypełniają radością resztę przestrzeni w moim życiu:)

Facilities

No cages I let get on the couch Located in the city No smokers I let get on the bed Forests are close No other cats No small children Parks are close No other dogs No toxic plants Flat

Images and movies